Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

OFF ZOOpening

OFF ZOOpening: Eta Hox + Piotr Figiel + Minoo live

Eta Hox – DJka, promotorka i dziennikarka radiowa. Wraz z kolektywem Deep Impact od 6 lat zaprasza do Krakowa producentów i DJów związanych z polską sceną muzyki elektronicznej oraz światową sceną muzyki deep-techno. Jej sety zbudowaną są na przestrzennych, zdubowanych wydawnictwach. Do najbliśzych sercu wytwórni zalicza Informa Records, Raster-Noto, Attic Music oraz Silent Season. W audycji B-sides proponuje natomiast niszową muzykę dub-techno.

SC: https://soundcloud.com/etahox FB: https://www.facebook.com/etahoxdi/

 

Piotr Figiel – producent muzyczny, live performer i dj z Krakowa, redaktor audycji „Essentia Electronica” w Off Radio Kraków i „Nocny Off” w Radio Kraków. Wcześniej znany z projektów DCM i Peter Feegle, audycji radiowych “Set Dnia” i “Mikstura” emitowanych w krakowskiej Radiofonii. Od 2014 występuje pod własnym imieniem i nazwiskiem skupiając się na brzmieniach z pogranicza techno i IDM oraz występach live act. Związany z inicjatywą Biuro Dźwięku Katowice, francuskim Nashton Records i kolektywem BLCKSTR. Miał przyjemność zagrać ze swoim materiałem, między innymi na festiwalu Sacrum Profanum, Street Art Festiwal, festiwalu Ars Cameralis, czy dwukrotnie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka oraz wielu innych miejscach w Krakowie i nie tylko. Utwór „Mr Robot” autorstwa Piotra został wyróżniony w podsumowaniu „Najlepsze Polskie Utwory Techno 2016 roku” portalu Muno.pl. Rok 2017 przyniósł kolejne wydawnictwa w rodzimym International Day Off oraz w wytwórniach Counter Pulse, Android Musiq i Hypnotic Room. Rok 2017 stał także pod znakiem występu na legendarnym już cyklu imprez Instytut. Oprócz działalności solowej, Piotr w duecie z Dominikiem Gawrońskim tworzy projekt Krakowitz, skupiający się na syntezatorowo-melodyjnej stronie muzyki, przyprawionej nostalgią

SC: https://soundcloud.com/piotrfigiel FB: https://www.facebook.com/piotrfigielmusic/

 

Minoo – producent muzyczny związany z Asfalt Records, Mad-Hop Records oraz Post Label. W roku 2011 zadebiutował w Asfalt Records, gdzie wydał producencki album White Mice. Rok później wydał drugi debiutancki album All The World (Mad-Hop Records). W odróżnieniu od pierwszego krążka na All the World pojawiło się wielu gości (O.S.T.R., Jon Kennedy, Pixelord). Ostatnie wydawnictwo „We are crazy” ukazało się w 2016 roku nakładem czeskiej wytwórni Post Label. Podobnie jak na poprzednich albumach estetyka wydawnictwa oscyluje wokół elektroniki oraz beatów. Muzykę Minoo można usłyszeć na wielu kompilacjach oraz remixach. Podczas live actów prezentował swoje produkcje na Freeform Festival, Tauron Festival, WRO Festival i wielu innych. Za granicą koncertował m.in. w Chinach, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu, Rosji, Czechach, Belgi.

Oprócz działalności producenckiej Minoo związany jest również z Off Radiem Kraków, gdzie prowadzi autorską audycję Beat Tools oraz wydawnictwem Estrada i Studio, gdzie cyklicznie publikuje artykuły dot. tematyki muzyczno-sprzętowej.

FB: https://www.facebook.com/pg/minoo.sound SC: https://soundcloud.com/minoo-1